28.07.2026 15:00 Canada WTA 125K Vancouver 2026

Jia Jing Lu - Caroline Dolehide Tipovi i prognoze

Jia Jing Lu - Caroline Dolehide igra se u 15:00 dana 28.07.2026.

Jia Jing Lu
Caroline Dolehide

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 20.5
Under
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Jia Jing Lu - Caroline Dolehide prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, The Solitary King (rangiran na 58 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 5.8, stavljajući 10 na Under (-172) u okladi Over/Under 20.5.

The Solitary King
The Solitary King
Ljestvica 58/2022
Profit: 88.35
Over/Under 20.5
-172 for Under
10/10
Procijenjena dobit 5.80

JohnnyBet tipovi za Jia Jing Lu - Caroline Dolehide prema yieldu tipstera

The Solitary King (ukupni yield: 3.17%) prognozira profit od 5.8, ulaže 10 na ishod Under (-172), market: Over/Under 20.5.

The Solitary King
The Solitary King
Ljestvica 555/2022
Yield: 3.17%
Over/Under 20.5
-172 for Under
10/10
Procijenjena dobit 5.80

Tipovi za Jia Jing Lu - Caroline Dolehide od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! The Solitary King, s ODI parametrom od 654.84 ulaže 10 s koeficijentom od -172 na Under na marketu Over/Under 20.5. Može ostvariti profit od 5.8.

The Solitary King
The Solitary King
Ljestvica 7/2022
ODI: 654.84
Over/Under 20.5
-172 for Under
10/10
Procijenjena dobit 5.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Jia Jing Lu - Caroline Dolehide od AI

Koji ishod utakmice Jia Jing Lu - Caroline Dolehide predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Under na marketu Over/Under 20.5, s kvotom od -172, s ulogom 10, od tipstera The Solitary King.

Over/Under 20.5
-172 for Under
10/10
Procijenjena dobit 5.80

Jia Jing Lu vs Caroline Dolehide Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -172 na Under (Over/Under 20.5)
Igraj odgovorno