30.08.2026 11:00 Norway 1. Division 2026

Kongsvinger - FC Lyn Oslo Tipovi i prognoze

Kongsvinger - FC Lyn Oslo igra se u 11:00 dana 30.08.2026.

Kongsvinger IL
Kongsvinger
FC Lyn Oslo
FC Lyn Oslo

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
50%
1 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kongsvinger - FC Lyn Oslo prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Kibetchemu (rangiran na 1297 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 30.4, stavljajući 8 na Draw (+380) u okladi Home Draw Away. S druge strane, Demon888 (rangiran na 1302 mjestu), tipuje s kvotom -192 na Kongsvinger (Home Draw Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 5.2.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ljestvica 1297/1322
Profit: -179.04
Home Draw Away
+380 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 30.40
Demon888
Ljestvica 1302/1322
Profit: -185.46
Home Draw Away
-192 for Kongsvinger
10/10
Procijenjena dobit 5.20

JohnnyBet tipovi za Kongsvinger - FC Lyn Oslo prema yieldu tipstera

Kibetchemu (ukupni yield: -2.98%) prognozira profit od 30.4, ulaže 8 na ishod Draw (+380), market: Home Draw Away. Zatim, tu je Demon888 s yieldom -6.29% koji nudi tip s ulogom od 10 na Kongsvinger s kvotom (-192), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 5.2.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ljestvica 618/1322
Yield: -2.98%
Home Draw Away
+380 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 30.40
Demon888
Ljestvica 768/1322
Yield: -6.29%
Home Draw Away
-192 for Kongsvinger
10/10
Procijenjena dobit 5.20

Tipovi za Kongsvinger - FC Lyn Oslo od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Demon888, s ODI parametrom od -9.42 ulaže 10 s koeficijentom od -192 na Kongsvinger na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 5.2. Kibetchemu (ODI: -49.69) tipuje kako bi ostvario profit od 30.4, stavljajući 8 na Draw (+380) u okladi Home Draw Away.

Demon888
Ljestvica 1335/1322
ODI: -9.42
Home Draw Away
-192 for Kongsvinger
10/10
Procijenjena dobit 5.20
Kibetchemu
Kibetchemu
Ljestvica 1428/1322
ODI: -49.69
Home Draw Away
+380 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 30.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kongsvinger - FC Lyn Oslo od AI

Koji ishod utakmice Kongsvinger - FC Lyn Oslo predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +380, s ulogom 8, od tipstera Kibetchemu. Oklada na Kongsvinger (-192) na marketu Home Draw Away s ulogom 10 od tipstera Demon888 je još jedan favorit AI.

Home Draw Away
+380 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 30.40
Home Draw Away
-192 for Kongsvinger
10/10
Procijenjena dobit 5.20

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Kongsvinger - FC Lyn Oslo. Top prognoza, s 50% glasova, je remi (+380). Pobjeda Kongsvinger (-192) prikupila je 50% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu FC Lyn Oslo (+342).

1 50%
X 50%
2 0%

Kongsvinger vs FC Lyn Oslo Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +380 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno