25.09.2026 23:00 • China • WTA 125K Jingshan 2026

Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova Tipovi i prognoze

Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova igra se u 23:00 dana 25.09.2026.

Kristiana Sidorova
—
Aruzhan Sagandikova

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Aruzhan Sagandikova" s koeficijentima +665 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Aruzhan Sagandikova
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, supcio (rangiran na 1748 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 39.9, stavljajući 6 na Aruzhan Sagandikova (+665) u okladi Home Away.

supcio
supcio
Ljestvica 1748/1672
Profit: -1684.77
Home Away
+665 for Aruzhan Sagandikova
6/10
Procijenjena dobit 39.90

JohnnyBet tipovi za Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova prema yieldu tipstera

supcio (ukupni yield: -6.05%) prognozira profit od 39.9, ulaže 6 na ishod Aruzhan Sagandikova (+665), market: Home Away.

supcio
supcio
Ljestvica 905/1672
Yield: -6.05%
Home Away
+665 for Aruzhan Sagandikova
6/10
Procijenjena dobit 39.90

Tipovi za Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! supcio, s ODI parametrom od -1191.9 ulaže 6 s koeficijentom od +665 na Aruzhan Sagandikova na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 39.9.

supcio
supcio
Ljestvica 1754/1672
ODI: -1191.9
Home Away
+665 for Aruzhan Sagandikova
6/10
Procijenjena dobit 39.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova od AI

Koji ishod utakmice Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Aruzhan Sagandikova na marketu Home Away, s kvotom od +665, s ulogom 6, od tipstera supcio.

Home Away
+665 for Aruzhan Sagandikova
6/10
Procijenjena dobit 39.90

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Kristiana Sidorova - Aruzhan Sagandikova. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Aruzhan Sagandikova (koeficijent +665). Pobjeda Kristiana Sidorova (-1000) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Kristiana Sidorova vs Aruzhan Sagandikova Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +665 na Aruzhan Sagandikova (Home Away)
Igraj odgovorno