27.09.2026 20:30 • United States • WNBA Including Playoffs 2026

Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) Tipovi i prognoze

Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) igra se u 20:30 dana 27.09.2026.

Minnesota Lynx (Ž)
—
New York Liberty (Ž)

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "New York Liberty (Ž)" s koeficijentima +125 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
New York Liberty (Ž)
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Ruth k (rangiran na 1426 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 11.25, stavljajući 9 na New York Liberty (Ž) (+125) u okladi Home Away.

Ruth k
Ljestvica 1426/1662
Profit: -168.63
Home Away
+125 for New York Liberty (Ž)
9/10
Procijenjena dobit 11.25

JohnnyBet tipovi za Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) prema yieldu tipstera

Ruth k (ukupni yield: -13.47%) prognozira profit od 11.25, ulaže 9 na ishod New York Liberty (Ž) (+125), market: Home Away.

Ruth k
Ljestvica 1170/1662
Yield: -13.47%
Home Away
+125 for New York Liberty (Ž)
9/10
Procijenjena dobit 11.25

Tipovi za Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Ruth k, s ODI parametrom od -24.95 ulaže 9 s koeficijentom od +125 na New York Liberty (Ž) na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 11.25.

Ruth k
Ljestvica 1615/1662
ODI: -24.95
Home Away
+125 for New York Liberty (Ž)
9/10
Procijenjena dobit 11.25

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) od AI

Koji ishod utakmice Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž) predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na New York Liberty (Ž) na marketu Home Away, s kvotom od +125, s ulogom 9, od tipstera Ruth k.

Home Away
+125 for New York Liberty (Ž)
9/10
Procijenjena dobit 11.25

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Minnesota Lynx (Ž) - New York Liberty (Ž). Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda New York Liberty (Ž) (koeficijent +125). Pobjeda Minnesota Lynx (Ž) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Minnesota Lynx (Ž) vs New York Liberty (Ž) Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +125 na New York Liberty (Ž) (Home Away)
Igraj odgovorno