Događaj u tijeku
24.09.2026 11:30 Israel Liga Bet 2026/2027

MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC Tipovi i prognoze

MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC igra se u 11:30 dana 24.09.2026.

MK Tzofi Haifa
Tzeirey Haifa SC

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Tzeirey Haifa SC" s koeficijentima -110 - prema 2 od 3 korisnika. Druga popularna linija klađenja je "Asian Handicap (-0.25)" s rezultatom "Tzeirey Haifa SC (+0.25), money back on draw" (kvota: -233) - prema 100% tipstera.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Tzeirey Haifa SC
67%
2 od 3 tipstera
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
3 od 3 tipstera
Over/Under 3.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Mig834 (rangiran na 83 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 16.0, stavljajući 8 na MK Tzofi Haifa (+200) u okladi Home Draw Away. S druge strane, pimpbeckham (rangiran na 102 mjestu), tipuje s kvotom -106 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 9.4. Treći najbolji tipster (1458 ove sezone), Henry258 procjenjuje da će osvojiti profit od 9.1 stavljanjem 10 s koeficijentom od -110 na Tzeirey Haifa SC na marketu Home Draw Away.

Mig834
Mig834
Ljestvica 83/1659
Profit: 69.48
Home Draw Away
+200 for MK Tzofi Haifa
8/10
Procijenjena dobit 16.00
pimpbeckham
pimpbeckham
Ljestvica 102/1659
Profit: 60.08
Over/Under 1.5, 1st Half
-106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.40
Henry258
Henry258
Ljestvica 1458/1659
Profit: -195.12
Home Draw Away
-110 for Tzeirey Haifa SC
10/10
Procijenjena dobit 9.10
levsky
levsky
Ljestvica 1532/1659
Profit: -281.16
Home Draw Away
-135 for Tzeirey Haifa SC
10/10
Procijenjena dobit 7.40
TopLel
TopLel
Ljestvica 1561/1659
Profit: -322.04
Over/Under 1.5, 1st Half
-105 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.50
1 2

JohnnyBet tipovi za MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC prema yieldu tipstera

pimpbeckham (ukupni yield: 0.76%) prognozira profit od 9.4, ulaže 10 na ishod Over (-106), market: Over/Under 1.5, 1st Half. Zatim, tu je Mig834 s yieldom 0.64% koji nudi tip s ulogom od 8 na MK Tzofi Haifa s kvotom (+200), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 16.0. levsky (yield -1.39% ) odabrao je kvotu -135 na Tzeirey Haifa SC na marketu Home Draw Away. Ulog 10 će donijeti profit od 7.4 profit (ako je tip točan).

pimpbeckham
pimpbeckham
Ljestvica 506/1659
Yield: 0.76%
Over/Under 1.5, 1st Half
-106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.40
Mig834
Mig834
Ljestvica 516/1659
Yield: 0.64%
Home Draw Away
+200 for MK Tzofi Haifa
8/10
Procijenjena dobit 16.00
levsky
levsky
Ljestvica 600/1659
Yield: -1.39%
Home Draw Away
-135 for Tzeirey Haifa SC
10/10
Procijenjena dobit 7.40
Henry258
Henry258
Ljestvica 611/1659
Yield: -1.6%
Home Draw Away
-110 for Tzeirey Haifa SC
10/10
Procijenjena dobit 9.10
Brian1469
Brian1469
Ljestvica 620/1659
Yield: -1.75%
Asian Handicap (-0.25)
-233 for Tzeirey Haifa SC (+0.25), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 4.30
1 2

Tipovi za MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! pikpaw, s ODI parametrom od 2702.76 ulaže 10 s koeficijentom od -105 na Over na marketu Over/Under 1.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 9.5. Brian1469 (ODI: 231.07) tipuje kako bi ostvario profit od 4.3, stavljajući 10 na Tzeirey Haifa SC (+0.25), money back on draw (-233) u okladi Asian Handicap (-0.25). Treći u ukupnom poretku (ODI: 163.24), TopLel, odabrao je market Over/Under 1.5, 1st Half, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom -105 na Over, te procjenjujući profit od 9.5.

pikpaw
pikpaw
Ljestvica 2/1659
ODI: 2702.76
Over/Under 1.5, 1st Half
-105 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.50
Brian1469
Brian1469
Ljestvica 34/1659
ODI: 231.07
Asian Handicap (-0.25)
-233 for Tzeirey Haifa SC (+0.25), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 4.30
TopLel
TopLel
Ljestvica 42/1659
ODI: 163.24
Over/Under 1.5, 1st Half
-105 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.50
Gustawo1975
Gustawo1975
Ljestvica 58/1659
ODI: 102.12
Over/Under 3.25
-114 for Under
10/10
Procijenjena dobit 8.80
pimpbeckham
pimpbeckham
Ljestvica 100/1659
ODI: 35.94
Over/Under 1.5, 1st Half
-106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.40
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC od AI

Koji ishod utakmice MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na MK Tzofi Haifa na marketu Home Draw Away, s kvotom od +200, s ulogom 8, od tipstera Mig834. Oklada na Over (-106) na marketu Over/Under 1.5, 1st Half s ulogom 10 od tipstera pimpbeckham je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Tzeirey Haifa SC na marketu Home Draw Away, na kojem tipster Henry258 stavlja 10 s kvotom od -110.

Home Draw Away
+200 for MK Tzofi Haifa
8/10
Procijenjena dobit 16.00
Over/Under 1.5, 1st Half
-106 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.40
Home Draw Away
-110 for Tzeirey Haifa SC
10/10
Procijenjena dobit 9.10
Home Draw Away
-135 for Tzeirey Haifa SC
10/10
Procijenjena dobit 7.40
Over/Under 1.5, 1st Half
-105 for Over
10/10
Procijenjena dobit 9.50
1 2

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu MK Tzofi Haifa - Tzeirey Haifa SC. Top prognoza, s 67% glasova, je pobjeda Tzeirey Haifa SC (-110). Pobjeda MK Tzofi Haifa (+200) prikupila je 33% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi.

1 33%
X 0%
2 67%

MK Tzofi Haifa vs Tzeirey Haifa SC Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +200 na MK Tzofi Haifa (Home Draw Away)
Tip 2:
Koeficijenti -106 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Igraj odgovorno