31.08.2026 05:00 Portugal ATP Challenger Porto 2026

Niels McDonald - Enrico Dalla Valle Tipovi i prognoze

Niels McDonald - Enrico Dalla Valle igra se u 05:00 dana 31.08.2026.

Niels McDonald
Enrico Dalla Valle

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Niels McDonald - Enrico Dalla Valle i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Enrico Dalla Valle" s koeficijentima -154 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Enrico Dalla Valle
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Niels McDonald - Enrico Dalla Valle prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Samou22 (rangiran na 1370 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.5, stavljajući 10 na Enrico Dalla Valle (-154) u okladi Home Away.

Samou22
Samou22
Ljestvica 1370/1335
Profit: -269.2
Home Away
-154 for Enrico Dalla Valle
10/10
Procijenjena dobit 6.50

JohnnyBet tipovi za Niels McDonald - Enrico Dalla Valle prema yieldu tipstera

Samou22 (ukupni yield: -8.68%) prognozira profit od 6.5, ulaže 10 na ishod Enrico Dalla Valle (-154), market: Home Away.

Samou22
Samou22
Ljestvica 857/1335
Yield: -8.68%
Home Away
-154 for Enrico Dalla Valle
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Tipovi za Niels McDonald - Enrico Dalla Valle od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Samou22, s ODI parametrom od 20.04 ulaže 10 s koeficijentom od -154 na Enrico Dalla Valle na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 6.5.

Samou22
Samou22
Ljestvica 113/1335
ODI: 20.04
Home Away
-154 for Enrico Dalla Valle
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Niels McDonald - Enrico Dalla Valle od AI

Koji ishod utakmice Niels McDonald - Enrico Dalla Valle predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Enrico Dalla Valle na marketu Home Away, s kvotom od -154, s ulogom 10, od tipstera Samou22.

Home Away
-154 for Enrico Dalla Valle
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Niels McDonald - Enrico Dalla Valle. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Enrico Dalla Valle (koeficijent -154). Pobjeda Niels McDonald prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Niels McDonald vs Enrico Dalla Valle Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -154 na Enrico Dalla Valle (Home Away)
Igraj odgovorno