25.10.2026 08:00 • Sweden • Superettan 2026

Norrby IF - IFK Norrkoping Tipovi i prognoze

Norrby IF - IFK Norrkoping igra se u 08:00 dana 25.10.2026.

Norrby IF
Norrby IF
—
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Norrby IF - IFK Norrkoping i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "IFK Norrkoping" s koeficijentima -109 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
IFK Norrkoping
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Norrby IF - IFK Norrkoping prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Nionio (rangiran na 47 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 9.2, stavljajući 10 na IFK Norrkoping (-109) u okladi Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Ljestvica 47/1972
Profit: 118.86
Home Draw Away
-109 for IFK Norrkoping
10/10
Procijenjena dobit 9.20

JohnnyBet tipovi za Norrby IF - IFK Norrkoping prema yieldu tipstera

Nionio (ukupni yield: 2.34%) prognozira profit od 9.2, ulaže 10 na ishod IFK Norrkoping (-109), market: Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Ljestvica 527/1972
Yield: 2.34%
Home Draw Away
-109 for IFK Norrkoping
10/10
Procijenjena dobit 9.20

Tipovi za Norrby IF - IFK Norrkoping od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Nionio, s ODI parametrom od -16.15 ulaže 10 s koeficijentom od -109 na IFK Norrkoping na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 9.2.

Nionio
Nionio
Ljestvica 1868/1972
ODI: -16.15
Home Draw Away
-109 for IFK Norrkoping
10/10
Procijenjena dobit 9.20

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Norrby IF - IFK Norrkoping od AI

Koji ishod utakmice Norrby IF - IFK Norrkoping predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na IFK Norrkoping na marketu Home Draw Away, s kvotom od -109, s ulogom 10, od tipstera Nionio.

Home Draw Away
-109 for IFK Norrkoping
10/10
Procijenjena dobit 9.20

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Norrby IF - IFK Norrkoping. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda IFK Norrkoping (-109). Pobjeda Norrby IF (+233) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+285).

1 0%
X 0%
2 100%

Norrby IF vs IFK Norrkoping Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -109 na IFK Norrkoping (Home Draw Away)
Igraj odgovorno