23.09.2026 10:00 Czech Republic Czech Cup 2026/2027

SK Kladno - FC Banik Ostrava Tipovi i prognoze

SK Kladno - FC Banik Ostrava igra se u 10:00 dana 23.09.2026.

SK Kladno
SK Kladno
FC Baník Ostrava
FC Banik Ostrava

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj SK Kladno - FC Banik Ostrava i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "SK Kladno" s koeficijentima +105 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
SK Kladno
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za SK Kladno - FC Banik Ostrava prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1728 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 10.5, stavljajući 10 na SK Kladno (+105) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1728/1642
Profit: -24721.9
Home Draw Away
+105 for SK Kladno
10/10
Procijenjena dobit 10.50

JohnnyBet tipovi za SK Kladno - FC Banik Ostrava prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.7%) prognozira profit od 10.5, ulaže 10 na ishod SK Kladno (+105), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1251/1642
Yield: -18.7%
Home Draw Away
+105 for SK Kladno
10/10
Procijenjena dobit 10.50

Tipovi za SK Kladno - FC Banik Ostrava od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -27901.4 ulaže 10 s koeficijentom od +105 na SK Kladno na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 10.5.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1726/1642
ODI: -27901.4
Home Draw Away
+105 for SK Kladno
10/10
Procijenjena dobit 10.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu SK Kladno - FC Banik Ostrava od AI

Koji ishod utakmice SK Kladno - FC Banik Ostrava predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na SK Kladno na marketu Home Draw Away, s kvotom od +105, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Draw Away
+105 for SK Kladno
10/10
Procijenjena dobit 10.50

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu SK Kladno - FC Banik Ostrava. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda SK Kladno (+105). Pobjeda FC Banik Ostrava (-345) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+190).

1 100%
X 0%
2 0%

SK Kladno vs FC Banik Ostrava Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +105 na SK Kladno (Home Draw Away)
Igraj odgovorno