25.09.2026 06:00 • Africa • COSAFA Cup U20 2026

South Africa U20 - Zambia U20 Tipovi i prognoze

South Africa U20 - Zambia U20 igra se u 06:00 dana 25.09.2026.

South Africa
South Africa U20
—
Zambia
Zambia U20

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj South Africa U20 - Zambia U20 i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "South Africa U20" s koeficijentima -111 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
South Africa U20
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 2.75
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za South Africa U20 - Zambia U20 prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Mbaki (rangiran na 1009 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 11.9, stavljajući 10 na Over (+119) u okladi Over/Under 2.75. S druge strane, abreujg78 (rangiran na 1751 mjestu), tipuje s kvotom -111 na South Africa U20 (Home Draw Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 9.0.

Mbaki
Ljestvica 1009/1664
Profit: -28.74
Over/Under 2.75
+119 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.90
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1751/1664
Profit: -26477.2
Home Draw Away
-111 for South Africa U20
10/10
Procijenjena dobit 9.00

JohnnyBet tipovi za South Africa U20 - Zambia U20 prema yieldu tipstera

Mbaki (ukupni yield: -3.85%) prognozira profit od 11.9, ulaže 10 na ishod Over (+119), market: Over/Under 2.75. Zatim, tu je abreujg78 s yieldom -19.19% koji nudi tip s ulogom od 10 na South Africa U20 s kvotom (-111), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 9.0.

Mbaki
Ljestvica 753/1664
Yield: -3.85%
Over/Under 2.75
+119 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.90
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1280/1664
Yield: -19.19%
Home Draw Away
-111 for South Africa U20
10/10
Procijenjena dobit 9.00

Tipovi za South Africa U20 - Zambia U20 od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Mbaki, s ODI parametrom od -3.19 ulaže 10 s koeficijentom od +119 na Over na marketu Over/Under 2.75. Može ostvariti profit od 11.9. abreujg78 (ODI: -29039.0) tipuje kako bi ostvario profit od 9.0, stavljajući 10 na South Africa U20 (-111) u okladi Home Draw Away.

Mbaki
Ljestvica 1408/1664
ODI: -3.19
Over/Under 2.75
+119 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.90
abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1748/1664
ODI: -29039.0
Home Draw Away
-111 for South Africa U20
10/10
Procijenjena dobit 9.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu South Africa U20 - Zambia U20 od AI

Koji ishod utakmice South Africa U20 - Zambia U20 predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Over na marketu Over/Under 2.75, s kvotom od +119, s ulogom 10, od tipstera Mbaki. Oklada na South Africa U20 (-111) na marketu Home Draw Away s ulogom 10 od tipstera abreujg78 je još jedan favorit AI.

Over/Under 2.75
+119 for Over
10/10
Procijenjena dobit 11.90
Home Draw Away
-111 for South Africa U20
10/10
Procijenjena dobit 9.00

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu South Africa U20 - Zambia U20. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda South Africa U20 (-111). Pobjeda Zambia U20 (+252) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+200).

1 100%
X 0%
2 0%

South Africa U20 vs Zambia U20 Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +119 na Over (Over/Under 2.75)
Tip 2:
Koeficijenti -111 na South Africa U20 (Home Draw Away)
Igraj odgovorno