21.10.2026 05:35 • World • Modus Super Series 2026

Stuart Dutton - Grant Sampson Tipovi i prognoze

Stuart Dutton - Grant Sampson igra se u 05:35 dana 21.10.2026.

Stuart Dutton
—
Grant Sampson

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Stuart Dutton - Grant Sampson i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Stuart Dutton" s koeficijentima -345 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Stuart Dutton
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Stuart Dutton - Grant Sampson prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 2034 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 2.9, stavljajući 10 na Stuart Dutton (-345) u okladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2034/1928
Profit: -37760.2
Home Away
-345 for Stuart Dutton
10/10
Procijenjena dobit 2.90

JohnnyBet tipovi za Stuart Dutton - Grant Sampson prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -17.89%) prognozira profit od 2.9, ulaže 10 na ishod Stuart Dutton (-345), market: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1467/1928
Yield: -17.89%
Home Away
-345 for Stuart Dutton
10/10
Procijenjena dobit 2.90

Tipovi za Stuart Dutton - Grant Sampson od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -43682.8 ulaže 10 s koeficijentom od -345 na Stuart Dutton na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 2.9.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 2031/1928
ODI: -43682.8
Home Away
-345 for Stuart Dutton
10/10
Procijenjena dobit 2.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Stuart Dutton - Grant Sampson od AI

Koji ishod utakmice Stuart Dutton - Grant Sampson predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Stuart Dutton na marketu Home Away, s kvotom od -345, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
-345 for Stuart Dutton
10/10
Procijenjena dobit 2.90

Stuart Dutton vs Grant Sampson Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -345 na Stuart Dutton (Home Away)
Igraj odgovorno