03.07.2026 05:40 Australia AFL 2026

Sydney Swans - Western Bulldogs Tipovi i prognoze

Sydney Swans - Western Bulldogs igra se u 05:40 dana 03.07.2026.

Sydney Swans
Western Bulldogs

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Sydney Swans - Western Bulldogs i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Draw No Bet", rezultat "Sydney Swans" s koeficijentima -333 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Draw No Bet
Sydney Swans
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Sydney Swans - Western Bulldogs prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Mombasa raha (rangiran na 1794 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 3.0, stavljajući 10 na Sydney Swans (-333) u okladi Draw No Bet.

Mombasa raha
Ljestvica 1794/1732
Profit: -179.85
Draw No Bet
-333 for Sydney Swans
10/10
Procijenjena dobit 3.00

JohnnyBet tipovi za Sydney Swans - Western Bulldogs prema yieldu tipstera

Mombasa raha (ukupni yield: -9.55%) prognozira profit od 3.0, ulaže 10 na ishod Sydney Swans (-333), market: Draw No Bet.

Mombasa raha
Ljestvica 1038/1732
Yield: -9.55%
Draw No Bet
-333 for Sydney Swans
10/10
Procijenjena dobit 3.00

Tipovi za Sydney Swans - Western Bulldogs od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Mombasa raha, s ODI parametrom od 0.5 ulaže 10 s koeficijentom od -333 na Sydney Swans na marketu Draw No Bet. Može ostvariti profit od 3.0.

Mombasa raha
Ljestvica 548/1732
ODI: 0.5
Draw No Bet
-333 for Sydney Swans
10/10
Procijenjena dobit 3.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Sydney Swans - Western Bulldogs od AI

Koji ishod utakmice Sydney Swans - Western Bulldogs predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Sydney Swans na marketu Draw No Bet, s kvotom od -333, s ulogom 10, od tipstera Mombasa raha.

Draw No Bet
-333 for Sydney Swans
10/10
Procijenjena dobit 3.00

Sydney Swans vs Western Bulldogs Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -333 na Sydney Swans (Draw No Bet)
Igraj odgovorno