23.09.2026 07:10 France ATP Challenger Saint-Tropez 2026

Thomas Faurel - Mark Lajal Tipovi i prognoze

Thomas Faurel - Mark Lajal igra se u 07:10 dana 23.09.2026.

Thomas Faurel
Mark Lajal

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Correct Score
0:2
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Thomas Faurel - Mark Lajal prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, DaBigBadWolf (rangiran na 1657 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 4.9, stavljajući 10 na 0:2 (-204) u okladi Correct Score.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ljestvica 1657/1647
Profit: -783.72
Correct Score
-204 for 0:2
10/10
Procijenjena dobit 4.90

JohnnyBet tipovi za Thomas Faurel - Mark Lajal prema yieldu tipstera

DaBigBadWolf (ukupni yield: -2.79%) prognozira profit od 4.9, ulaže 10 na ishod 0:2 (-204), market: Correct Score.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ljestvica 675/1647
Yield: -2.79%
Correct Score
-204 for 0:2
10/10
Procijenjena dobit 4.90

Tipovi za Thomas Faurel - Mark Lajal od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! DaBigBadWolf, s ODI parametrom od -6.37 ulaže 10 s koeficijentom od -204 na 0:2 na marketu Correct Score. Može ostvariti profit od 4.9.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ljestvica 1468/1647
ODI: -6.37
Correct Score
-204 for 0:2
10/10
Procijenjena dobit 4.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Thomas Faurel - Mark Lajal od AI

Koji ishod utakmice Thomas Faurel - Mark Lajal predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na 0:2 na marketu Correct Score, s kvotom od -204, s ulogom 10, od tipstera DaBigBadWolf.

Correct Score
-204 for 0:2
10/10
Procijenjena dobit 4.90
Prognoza:
Koeficijenti -204 na Thomas Faurel 0:2 Mark Lajal
Igraj odgovorno