05.07.2026 17:30 Chile Copa Chile 2026

Unión Española - O'Higgins Tipovi i prognoze

Unión Española - O'Higgins igra se u 17:30 dana 05.07.2026.

Unión Española
Unión Española
O'Higgins
O'Higgins

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Unión Española - O'Higgins prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, kode bonus 1xbet (rangiran na 1703 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 7.6, stavljajući 4 na Draw (+190) u okladi Home Draw Away.

kode bonus 1xbet
Ljestvica 1703/1842
Profit: -93.87
Home Draw Away
+190 for Draw
4/10
Procijenjena dobit 7.60

JohnnyBet tipovi za Unión Española - O'Higgins prema yieldu tipstera

kode bonus 1xbet (ukupni yield: -8.73%) prognozira profit od 7.6, ulaže 4 na ishod Draw (+190), market: Home Draw Away.

kode bonus 1xbet
Ljestvica 1078/1842
Yield: -8.73%
Home Draw Away
+190 for Draw
4/10
Procijenjena dobit 7.60

Tipovi za Unión Española - O'Higgins od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! kode bonus 1xbet, s ODI parametrom od -103.11 ulaže 4 s koeficijentom od +190 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 7.6.

kode bonus 1xbet
Ljestvica 2063/1842
ODI: -103.11
Home Draw Away
+190 for Draw
4/10
Procijenjena dobit 7.60

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Unión Española - O'Higgins od AI

Koji ishod utakmice Unión Española - O'Higgins predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +190, s ulogom 4, od tipstera kode bonus 1xbet.

Home Draw Away
+190 for Draw
4/10
Procijenjena dobit 7.60

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Unión Española - O'Higgins. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+190). Pobjeda Unión Española (+190) prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu O'Higgins (+114).

1 0%
X 100%
2 0%

Unión Española vs O'Higgins Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +190 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno