29.08.2026 12:00 Portugal Taca de Portugal 2026/2027

Varzim - CD Trofense Tipovi i prognoze

Varzim - CD Trofense igra se u 12:00 dana 29.08.2026.

Varzim SC
Varzim
CD Trofense
CD Trofense

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Varzim - CD Trofense i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Varzim" s koeficijentima -130 - prema 2 od 3 korisnika. Druga popularna linija klađenja je "Asian Handicap (-1)" s rezultatom "Varzim (-1), money back on draw" (kvota: +145) - prema 100% tipstera.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Varzim
67%
2 od 3 tipstera
Over/Under 0.5
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Varzim - CD Trofense prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, kab1t0 (rangiran na 833 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 14.5, stavljajući 10 na Varzim (-1), money back on draw (+145) u okladi Asian Handicap (-1). S druge strane, Rafal (rangiran na 1301 mjestu), tipuje s kvotom +204 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half), stavljajući 6 - procijenjeni profit: 12.24. Treći najbolji tipster (1302 ove sezone), Demon888 procjenjuje da će osvojiti profit od 23.6 stavljanjem 8 s koeficijentom od +295 na CD Trofense na marketu Home Draw Away.

kab1t0
kab1t0
Ljestvica 833/1322
Profit: -20.77
Asian Handicap (-1)
+145 for Varzim (-1), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 14.50
Rafal
Rafal
Ljestvica 1301/1322
Profit: -185.35
Over/Under 1.5, 1st Half
+204 for Over
6/10
Procijenjena dobit 12.24
Demon888
Ljestvica 1302/1322
Profit: -185.46
Home Draw Away
+295 for CD Trofense
8/10
Procijenjena dobit 23.60
safonciks
safonciks
Ljestvica 1347/1322
Profit: -247.51
Home Draw Away
-130 for Varzim
10/10
Procijenjena dobit 7.70
POTOTO
POTOTO
Ljestvica 1445/1322
Profit: -655.55
Over/Under 0.5
-1111 for Over
10/10
Procijenjena dobit 0.90
1 2

JohnnyBet tipovi za Varzim - CD Trofense prema yieldu tipstera

kab1t0 (ukupni yield: -0.37%) prognozira profit od 14.5, ulaže 10 na ishod Varzim (-1), money back on draw (+145), market: Asian Handicap (-1). Zatim, tu je Rafal s yieldom -1.72% koji nudi tip s ulogom od 6 na Over s kvotom (+204), market: Over/Under 1.5, 1st Half. Procijenjeni profit je 12.24. levsky (yield -5.8% ) odabrao je kvotu -118 na Varzim na marketu Home Draw Away. Ulog 10 će donijeti profit od 8.5 profit (ako je tip točan).

kab1t0
kab1t0
Ljestvica 494/1322
Yield: -0.37%
Asian Handicap (-1)
+145 for Varzim (-1), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 14.50
Rafal
Rafal
Ljestvica 558/1322
Yield: -1.72%
Over/Under 1.5, 1st Half
+204 for Over
6/10
Procijenjena dobit 12.24
levsky
levsky
Ljestvica 742/1322
Yield: -5.8%
Home Draw Away
-118 for Varzim
10/10
Procijenjena dobit 8.50
Demon888
Ljestvica 768/1322
Yield: -6.29%
Home Draw Away
+295 for CD Trofense
8/10
Procijenjena dobit 23.60
safonciks
safonciks
Ljestvica 830/1322
Yield: -8.08%
Home Draw Away
-130 for Varzim
10/10
Procijenjena dobit 7.70
1 2

Tipovi za Varzim - CD Trofense od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Rafal, s ODI parametrom od 1043.99 ulaže 6 s koeficijentom od +204 na Over na marketu Over/Under 1.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 12.24. kab1t0 (ODI: 5.47) tipuje kako bi ostvario profit od 14.5, stavljajući 10 na Varzim (-1), money back on draw (+145) u okladi Asian Handicap (-1). Treći u ukupnom poretku (ODI: -2.7), levsky, odabrao je market Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom -118 na Varzim, te procjenjujući profit od 8.5.

Rafal
Rafal
Ljestvica 5/1322
ODI: 1043.99
Over/Under 1.5, 1st Half
+204 for Over
6/10
Procijenjena dobit 12.24
kab1t0
kab1t0
Ljestvica 218/1322
ODI: 5.47
Asian Handicap (-1)
+145 for Varzim (-1), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 14.50
levsky
levsky
Ljestvica 1208/1322
ODI: -2.7
Home Draw Away
-118 for Varzim
10/10
Procijenjena dobit 8.50
Demon888
Ljestvica 1335/1322
ODI: -9.42
Home Draw Away
+295 for CD Trofense
8/10
Procijenjena dobit 23.60
POTOTO
POTOTO
Ljestvica 1368/1322
ODI: -16.87
Over/Under 0.5
-1111 for Over
10/10
Procijenjena dobit 0.90
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Varzim - CD Trofense od AI

Koji ishod utakmice Varzim - CD Trofense predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Varzim (-1), money back on draw na marketu Asian Handicap (-1), s kvotom od +145, s ulogom 10, od tipstera kab1t0. Oklada na Over (+204) na marketu Over/Under 1.5, 1st Half s ulogom 6 od tipstera Rafal je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je CD Trofense na marketu Home Draw Away, na kojem tipster Demon888 stavlja 8 s kvotom od +295.

Asian Handicap (-1)
+145 for Varzim (-1), money back on draw
10/10
Procijenjena dobit 14.50
Over/Under 1.5, 1st Half
+204 for Over
6/10
Procijenjena dobit 12.24
Home Draw Away
+295 for CD Trofense
8/10
Procijenjena dobit 23.60
Home Draw Away
-130 for Varzim
10/10
Procijenjena dobit 7.70
Over/Under 0.5
-1111 for Over
10/10
Procijenjena dobit 0.90
1 2

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Varzim - CD Trofense. Top prognoza, s 67% glasova, je pobjeda Varzim (-130). Pobjeda CD Trofense (+295) prikupila je 33% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+200).

1 67%
X 0%
2 33%

Varzim vs CD Trofense Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +145 na Varzim (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Tip 2:
Koeficijenti +204 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Igraj odgovorno