25.10.2026 11:30 • Malta • Premier League 2026/2027

Balzan FC - Birkirkara Tipovi i prognoze

Balzan FC - Birkirkara igra se u 11:30 dana 25.10.2026.

FC Balzan
Balzan FC
—
Birkirkara FC
Birkirkara

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Balzan FC - Birkirkara i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Balzan FC" s koeficijentima +209 - prema 1 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Balzan FC
50%
1 od 2 tipstera
Double Chance
1X
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 2.5
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Balzan FC - Birkirkara prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Kimu (rangiran na 57 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 16.72, stavljajući 8 na Balzan FC (+209) u okladi Home Draw Away. S druge strane, GM26024 (rangiran na 1410 mjestu), tipuje s kvotom -169 na 1X (Double Chance), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 5.9. Treći najbolji tipster (2006 ove sezone), Villo06 procjenjuje da će osvojiti profit od 19.0 stavljanjem 10 s koeficijentom od +190 na Draw na marketu Home Draw Away.

Kimu
Kimu
Ljestvica 57/1986
Profit: 111.64
Home Draw Away
+209 for Balzan FC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
GM26024
Ljestvica 1410/1986
Profit: -56.04
Double Chance
-169 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 5.90
Villo06
Villo06
Ljestvica 2006/1986
Profit: -899.92
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 19.00
birkem
birkem
Ljestvica 2094/1986
Profit: -4642.48
Over/Under 2.5
+108 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.80

JohnnyBet tipovi za Balzan FC - Birkirkara prema yieldu tipstera

Kimu (ukupni yield: 1.92%) prognozira profit od 16.72, ulaže 8 na ishod Balzan FC (+209), market: Home Draw Away. Zatim, tu je GM26024 s yieldom -2.44% koji nudi tip s ulogom od 10 na 1X s kvotom (-169), market: Double Chance. Procijenjeni profit je 5.9. Villo06 (yield -3.93% ) odabrao je kvotu +190 na Draw na marketu Home Draw Away. Ulog 10 će donijeti profit od 19.0 profit (ako je tip točan).

Kimu
Kimu
Ljestvica 537/1986
Yield: 1.92%
Home Draw Away
+209 for Balzan FC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
GM26024
Ljestvica 801/1986
Yield: -2.44%
Double Chance
-169 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 5.90
Villo06
Villo06
Ljestvica 916/1986
Yield: -3.93%
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 19.00
birkem
birkem
Ljestvica 1160/1986
Yield: -7.26%
Over/Under 2.5
+108 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.80

Tipovi za Balzan FC - Birkirkara od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! birkem, s ODI parametrom od 4906.67 ulaže 10 s koeficijentom od +108 na Over na marketu Over/Under 2.5. Može ostvariti profit od 10.8. GM26024 (ODI: 1.82) tipuje kako bi ostvario profit od 5.9, stavljajući 10 na 1X (-169) u okladi Double Chance. Treći u ukupnom poretku (ODI: -21.43), Kimu, odabrao je market Home Draw Away, stavljajući ulog od 8 s koeficijentom +209 na Balzan FC, te procjenjujući profit od 16.72.

birkem
birkem
Ljestvica 1/1986
ODI: 4906.67
Over/Under 2.5
+108 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.80
GM26024
Ljestvica 403/1986
ODI: 1.82
Double Chance
-169 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 5.90
Kimu
Kimu
Ljestvica 1914/1986
ODI: -21.43
Home Draw Away
+209 for Balzan FC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
Villo06
Villo06
Ljestvica 2050/1986
ODI: -241.76
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 19.00

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Balzan FC - Birkirkara od AI

Koji ishod utakmice Balzan FC - Birkirkara predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Balzan FC na marketu Home Draw Away, s kvotom od +209, s ulogom 8, od tipstera Kimu. Oklada na 1X (-169) na marketu Double Chance s ulogom 10 od tipstera GM26024 je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Draw na marketu Home Draw Away, na kojem tipster Villo06 stavlja 10 s kvotom od +190.

Home Draw Away
+209 for Balzan FC
8/10
Procijenjena dobit 16.72
Double Chance
-169 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 5.90
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 19.00
Over/Under 2.5
+108 for Over
10/10
Procijenjena dobit 10.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Balzan FC - Birkirkara. Top prognoza, s 50% glasova, je pobjeda Balzan FC (+209). Pobjeda Birkirkara (+127) prikupila je 0% glasova, dok 50% tipstera predviđa remi (+190).

1 50%
X 50%
2 0%

Balzan FC vs Birkirkara Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +209 na Balzan FC (Home Draw Away)
Tip 2:
Koeficijenti +108 na Over (Over/Under 2.5)
Igraj odgovorno