25.10.2026 15:00 • United States • NHL Stanley Cup 2026/2027

Chicago Blackhawks - Florida Panthers Tipovi i prognoze

Chicago Blackhawks - Florida Panthers igra se u 15:00 dana 25.10.2026.

Chicago Blackhawks
Chicago Blackhawks
—
Florida Panthers
Florida Panthers

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Chicago Blackhawks - Florida Panthers i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Florida Panthers" s koeficijentima -116 - prema 1 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Florida Panthers
50%
1 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za Chicago Blackhawks - Florida Panthers prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Antonhundballl (rangiran na 2082 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 8.6, stavljajući 10 na Florida Panthers (-116) u okladi Home Draw Away. S druge strane, aphrodite (rangiran na 2095 mjestu), tipuje s kvotom +314 na Draw (Home Draw Away), stavljajući 8 - procijenjeni profit: 25.12.

Antonhundballl
Antonhundballl
Ljestvica 2082/1984
Profit: -2783.04
Home Draw Away
-116 for Florida Panthers
10/10
Procijenjena dobit 8.60
aphrodite
aphrodite
Ljestvica 2095/1984
Profit: -4948.65
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12

JohnnyBet tipovi za Chicago Blackhawks - Florida Panthers prema yieldu tipstera

aphrodite (ukupni yield: -6.4%) prognozira profit od 25.12, ulaže 8 na ishod Draw (+314), market: Home Draw Away. Zatim, tu je Antonhundballl s yieldom -7.44% koji nudi tip s ulogom od 10 na Florida Panthers s kvotom (-116), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 8.6.

aphrodite
aphrodite
Ljestvica 1112/1984
Yield: -6.4%
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12
Antonhundballl
Antonhundballl
Ljestvica 1170/1984
Yield: -7.44%
Home Draw Away
-116 for Florida Panthers
10/10
Procijenjena dobit 8.60

Tipovi za Chicago Blackhawks - Florida Panthers od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Antonhundballl, s ODI parametrom od 2439.74 ulaže 10 s koeficijentom od -116 na Florida Panthers na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 8.6. aphrodite (ODI: -4210.15) tipuje kako bi ostvario profit od 25.12, stavljajući 8 na Draw (+314) u okladi Home Draw Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Ljestvica 3/1984
ODI: 2439.74
Home Draw Away
-116 for Florida Panthers
10/10
Procijenjena dobit 8.60
aphrodite
aphrodite
Ljestvica 2090/1984
ODI: -4210.15
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Chicago Blackhawks - Florida Panthers od AI

Koji ishod utakmice Chicago Blackhawks - Florida Panthers predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Florida Panthers na marketu Home Draw Away, s kvotom od -116, s ulogom 10, od tipstera Antonhundballl. Oklada na Draw (+314) na marketu Home Draw Away s ulogom 8 od tipstera aphrodite je još jedan favorit AI.

Home Draw Away
-116 for Florida Panthers
10/10
Procijenjena dobit 8.60
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 25.12

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Chicago Blackhawks - Florida Panthers. Top prognoza, s 50% glasova, je pobjeda Florida Panthers (-116). Pobjeda Chicago Blackhawks (+247) prikupila je 0% glasova, dok 50% korisnika predviđa remi (+314).

1 0%
X 50%
2 50%

Chicago Blackhawks vs Florida Panthers Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -116 na Florida Panthers (Home Draw Away)
Igraj odgovorno