25.10.2026 15:00 • Uruguay • Segunda Division 2026

Cerrito CS - CA Rentistas Tipovi i prognoze

Cerrito CS - CA Rentistas igra se u 15:00 dana 25.10.2026.

Cerrito CS
Cerrito CS
—
CA Rentistas
CA Rentistas

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Double Chance
1X
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Cerrito CS - CA Rentistas prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, GM26024 (rangiran na 1410 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.1, stavljajući 10 na 1X (-164) u okladi Double Chance.

GM26024
Ljestvica 1410/1986
Profit: -56.04
Double Chance
-164 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 6.10

JohnnyBet tipovi za Cerrito CS - CA Rentistas prema yieldu tipstera

GM26024 (ukupni yield: -2.44%) prognozira profit od 6.1, ulaže 10 na ishod 1X (-164), market: Double Chance.

GM26024
Ljestvica 801/1986
Yield: -2.44%
Double Chance
-164 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 6.10

Tipovi za Cerrito CS - CA Rentistas od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! GM26024, s ODI parametrom od 1.82 ulaže 10 s koeficijentom od -164 na 1X na marketu Double Chance. Može ostvariti profit od 6.1.

GM26024
Ljestvica 403/1986
ODI: 1.82
Double Chance
-164 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 6.10

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Cerrito CS - CA Rentistas od AI

Koji ishod utakmice Cerrito CS - CA Rentistas predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na 1X na marketu Double Chance, s kvotom od -164, s ulogom 10, od tipstera GM26024.

Double Chance
-164 for 1X
10/10
Procijenjena dobit 6.10

Cerrito CS vs CA Rentistas Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -164 na 1X (Double Chance)
Igraj odgovorno