27.09.2026 05:00 • Spain • ITF W50 Yecla 2026

Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara Tipovi i prognoze

Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara igra se u 05:00 dana 27.09.2026.

Charo Esquiva Banuls
—
Carmen Gallardo Guevara

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Carmen Gallardo Guevara" s koeficijentima +118 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Carmen Gallardo Guevara
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1805 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 11.8, stavljajući 10 na Carmen Gallardo Guevara (+118) u okladi Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Away
+118 for Carmen Gallardo Guevara
10/10
Procijenjena dobit 11.80

JohnnyBet tipovi za Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.55%) prognozira profit od 11.8, ulaže 10 na ishod Carmen Gallardo Guevara (+118), market: Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Away
+118 for Carmen Gallardo Guevara
10/10
Procijenjena dobit 11.80

Tipovi za Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -32174.9 ulaže 10 s koeficijentom od +118 na Carmen Gallardo Guevara na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 11.8.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Away
+118 for Carmen Gallardo Guevara
10/10
Procijenjena dobit 11.80

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara od AI

Koji ishod utakmice Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Carmen Gallardo Guevara na marketu Home Away, s kvotom od +118, s ulogom 10, od tipstera abreujg78.

Home Away
+118 for Carmen Gallardo Guevara
10/10
Procijenjena dobit 11.80

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Charo Esquiva Banuls - Carmen Gallardo Guevara. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Carmen Gallardo Guevara (koeficijent +118). Pobjeda Charo Esquiva Banuls (-189) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Charo Esquiva Banuls vs Carmen Gallardo Guevara Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +118 na Carmen Gallardo Guevara (Home Away)
Igraj odgovorno