30.08.2026 20:30 Argentina Liga Profesional 2026

Independiente Rivadavia - Racing Club Tipovi i prognoze

Independiente Rivadavia - Racing Club igra se u 20:30 dana 30.08.2026.

Independiente Rivadavia
Independiente Rivadavia
Racing Club
Racing Club

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away, 1st Half
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Independiente Rivadavia - Racing Club prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Yo soy ✝️ (rangiran na 993 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 10.3, stavljajući 10 na Draw (+103) u okladi Home Draw Away, 1st Half.

Yo soy ✝️
Yo soy ✝️
Ljestvica 993/1333
Profit: -41.76
Home Draw Away, 1st Half
+103 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.30

JohnnyBet tipovi za Independiente Rivadavia - Racing Club prema yieldu tipstera

Yo soy ✝️ (ukupni yield: -1.78%) prognozira profit od 10.3, ulaže 10 na ishod Draw (+103), market: Home Draw Away, 1st Half.

Yo soy ✝️
Yo soy ✝️
Ljestvica 560/1333
Yield: -1.78%
Home Draw Away, 1st Half
+103 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.30

Tipovi za Independiente Rivadavia - Racing Club od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Yo soy ✝️, s ODI parametrom od -28.96 ulaže 10 s koeficijentom od +103 na Draw na marketu Home Draw Away, 1st Half. Može ostvariti profit od 10.3.

Yo soy ✝️
Yo soy ✝️
Ljestvica 1416/1333
ODI: -28.96
Home Draw Away, 1st Half
+103 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.30

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Independiente Rivadavia - Racing Club od AI

Koji ishod utakmice Independiente Rivadavia - Racing Club predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, 1st Half, s kvotom od +103, s ulogom 10, od tipstera Yo soy ✝️.

Home Draw Away, 1st Half
+103 for Draw
10/10
Procijenjena dobit 10.30

Independiente Rivadavia vs Racing Club Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +103 na Draw (Home Draw Away, 1st Half)
Igraj odgovorno