30.08.2026 05:00 Japan J3 League 2026/2027

Nagano Parceiro - ThespaKusatsu Gunma Tipovi i prognoze

Nagano Parceiro - ThespaKusatsu Gunma igra se u 05:00 dana 30.08.2026.

Nagano Parceiro
Nagano Parceiro
ThespaKusatsu Gunma
ThespaKusatsu Gunma

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 od 1 tipstera
Over/Under 4
Over
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Nagano Parceiro - ThespaKusatsu Gunma prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Onze11 (rangiran na 1051 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 30.12, stavljajući 6 na Over (+502) u okladi Over/Under 4. S druge strane, KrólSzamanów (rangiran na 1451 mjestu), tipuje s kvotom +162 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 16.2.

Onze11
Onze11
Ljestvica 1051/1328
Profit: -55.14
Over/Under 4
+502 for Over
6/10
Procijenjena dobit 30.12
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Ljestvica 1451/1328
Profit: -778.39
Over/Under 1.5, 1st Half
+162 for Over
10/10
Procijenjena dobit 16.20

JohnnyBet tipovi za Nagano Parceiro - ThespaKusatsu Gunma prema yieldu tipstera

Onze11 (ukupni yield: -1.44%) prognozira profit od 30.12, ulaže 6 na ishod Over (+502), market: Over/Under 4. Zatim, tu je KrólSzamanów s yieldom -2.83% koji nudi tip s ulogom od 10 na Over s kvotom (+162), market: Over/Under 1.5, 1st Half. Procijenjeni profit je 16.2.

Onze11
Onze11
Ljestvica 539/1328
Yield: -1.44%
Over/Under 4
+502 for Over
6/10
Procijenjena dobit 30.12
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Ljestvica 610/1328
Yield: -2.83%
Over/Under 1.5, 1st Half
+162 for Over
10/10
Procijenjena dobit 16.20

Tipovi za Nagano Parceiro - ThespaKusatsu Gunma od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! KrólSzamanów, s ODI parametrom od 1691.97 ulaže 10 s koeficijentom od +162 na Over na marketu Over/Under 1.5, 1st Half. Može ostvariti profit od 16.2. Onze11 (ODI: 250.65) tipuje kako bi ostvario profit od 30.12, stavljajući 6 na Over (+502) u okladi Over/Under 4.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Ljestvica 1/1328
ODI: 1691.97
Over/Under 1.5, 1st Half
+162 for Over
10/10
Procijenjena dobit 16.20
Onze11
Onze11
Ljestvica 25/1328
ODI: 250.65
Over/Under 4
+502 for Over
6/10
Procijenjena dobit 30.12

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Nagano Parceiro - ThespaKusatsu Gunma od AI

Koji ishod utakmice Nagano Parceiro - ThespaKusatsu Gunma predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Over na marketu Over/Under 4, s kvotom od +502, s ulogom 6, od tipstera Onze11. Oklada na Over (+162) na marketu Over/Under 1.5, 1st Half s ulogom 10 od tipstera KrólSzamanów je još jedan favorit AI.

Over/Under 4
+502 for Over
6/10
Procijenjena dobit 30.12
Over/Under 1.5, 1st Half
+162 for Over
10/10
Procijenjena dobit 16.20

Nagano Parceiro vs ThespaKusatsu Gunma Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +502 na Over (Over/Under 4)
Igraj odgovorno