26.08.2026 15:05 United States US Open Women, Qualifications 2026

Katie Swan - Mary Stoiana Tipovi i prognoze

Katie Swan - Mary Stoiana igra se u 15:05 dana 26.08.2026.

Katie Swan
Mary Stoiana

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Katie Swan - Mary Stoiana i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Mary Stoiana" s koeficijentima -233 - prema 3 od 5 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Mary Stoiana
60%
3 od 5 tipstera
Correct Score
0:2
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Katie Swan - Mary Stoiana prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, FRISFEAL1978 (rangiran na 70 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 18.6, stavljajući 10 na Katie Swan (+186) u okladi Home Away. S druge strane, MarcelWKS (rangiran na 1119 mjestu), tipuje s kvotom -233 na Mary Stoiana (Home Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 4.3. Treći najbolji tipster (1212 ove sezone), Samou22 procjenjuje da će osvojiti profit od 8.8 stavljanjem 10 s koeficijentom od -114 na 0:2 na marketu Correct Score.

FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Ljestvica 70/1279
Profit: 84.21
Home Away
+186 for Katie Swan
10/10
Procijenjena dobit 18.60
MarcelWKS
MarcelWKS
Ljestvica 1119/1279
Profit: -91.79
Home Away
-233 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.30
Samou22
Samou22
Ljestvica 1212/1279
Profit: -149.02
Correct Score
-114 for 0:2
10/10
Procijenjena dobit 8.80
supcio
supcio
Ljestvica 1393/1279
Profit: -731.86
Home Away
-217 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.60
betterman
betterman
Ljestvica 1421/1279
Profit: -1991.64
Home Away
+173 for Katie Swan
2/10
Procijenjena dobit 3.46
1 2

JohnnyBet tipovi za Katie Swan - Mary Stoiana prema yieldu tipstera

FRISFEAL1978 (ukupni yield: 3.91%) prognozira profit od 18.6, ulaže 10 na ishod Katie Swan (+186), market: Home Away. Zatim, tu je MarcelWKS s yieldom -3.66% koji nudi tip s ulogom od 10 na Mary Stoiana s kvotom (-233), market: Home Away. Procijenjeni profit je 4.3. Wilhelmine (yield -5.67% ) odabrao je kvotu -217 na Mary Stoiana na marketu Home Away. Ulog 10 će donijeti profit od 4.6 profit (ako je tip točan).

FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Ljestvica 319/1279
Yield: 3.91%
Home Away
+186 for Katie Swan
10/10
Procijenjena dobit 18.60
MarcelWKS
MarcelWKS
Ljestvica 600/1279
Yield: -3.66%
Home Away
-233 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.30
Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 690/1279
Yield: -5.67%
Home Away
-217 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.60
betterman
betterman
Ljestvica 749/1279
Yield: -6.9%
Home Away
+173 for Katie Swan
2/10
Procijenjena dobit 3.46
supcio
supcio
Ljestvica 758/1279
Yield: -7.19%
Home Away
-217 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.60
1 2

Tipovi za Katie Swan - Mary Stoiana od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Samou22, s ODI parametrom od 17.71 ulaže 10 s koeficijentom od -114 na 0:2 na marketu Correct Score. Može ostvariti profit od 8.8. MarcelWKS (ODI: -0.86) tipuje kako bi ostvario profit od 4.3, stavljajući 10 na Mary Stoiana (-233) u okladi Home Away. Treći u ukupnom poretku (ODI: -1.69), FRISFEAL1978, odabrao je market Home Away, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom +186 na Katie Swan, te procjenjujući profit od 18.6.

Samou22
Samou22
Ljestvica 120/1279
ODI: 17.71
Correct Score
-114 for 0:2
10/10
Procijenjena dobit 8.80
MarcelWKS
MarcelWKS
Ljestvica 1023/1279
ODI: -0.86
Home Away
-233 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.30
FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Ljestvica 1104/1279
ODI: -1.69
Home Away
+186 for Katie Swan
10/10
Procijenjena dobit 18.60
supcio
supcio
Ljestvica 1414/1279
ODI: -651.41
Home Away
-217 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.60
betterman
betterman
Ljestvica 1415/1279
ODI: -659.98
Home Away
+173 for Katie Swan
2/10
Procijenjena dobit 3.46
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Katie Swan - Mary Stoiana od AI

Koji ishod utakmice Katie Swan - Mary Stoiana predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Katie Swan na marketu Home Away, s kvotom od +186, s ulogom 10, od tipstera FRISFEAL1978. Oklada na Mary Stoiana (-233) na marketu Home Away s ulogom 10 od tipstera MarcelWKS je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je 0:2 na marketu Correct Score, na kojem tipster Samou22 stavlja 10 s kvotom od -114.

Home Away
+186 for Katie Swan
10/10
Procijenjena dobit 18.60
Home Away
-233 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.30
Correct Score
-114 for 0:2
10/10
Procijenjena dobit 8.80
Home Away
-217 for Mary Stoiana
10/10
Procijenjena dobit 4.60
Home Away
+173 for Katie Swan
2/10
Procijenjena dobit 3.46
1 2

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Katie Swan - Mary Stoiana. Najbolja prognoza, s 60% glasova je pobjeda Mary Stoiana (koeficijent -233). Pobjeda Katie Swan (+186) prikupila je 40% glasova.

1 40%
2 60%
Prognoza:
Koeficijenti -114 na Katie Swan 0:2 Mary Stoiana

Katie Swan vs Mary Stoiana Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +186 na Katie Swan (Home Away)
Igraj odgovorno