26.08.2026 15:50 United States US Open Women, Qualifications 2026

Priscilla Hon - Joanna Garland Tipovi i prognoze

Priscilla Hon - Joanna Garland igra se u 15:50 dana 26.08.2026.

Priscilla Hon
Joanna Garland

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Priscilla Hon - Joanna Garland i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Priscilla Hon" s koeficijentima +118 - prema 4 od 8 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Priscilla Hon
50%
4 od 8 tipstera

JohnnyBet tipovi za Priscilla Hon - Joanna Garland prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, FRISFEAL1978 (rangiran na 70 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 11.2, stavljajući 10 na Priscilla Hon (+112) u okladi Home Away. S druge strane, Noizyfoxxx (rangiran na 1174 mjestu), tipuje s kvotom +110 na Priscilla Hon (Home Away), stavljajući 4 - procijenjeni profit: 4.4. Treći najbolji tipster (1188 ove sezone), Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽ procjenjuje da će osvojiti profit od 7.2 stavljanjem 10 s koeficijentom od -139 na Joanna Garland na marketu Home Away.

FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Ljestvica 70/1279
Profit: 84.21
Home Away
+112 for Priscilla Hon
10/10
Procijenjena dobit 11.20
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ljestvica 1174/1279
Profit: -125.18
Home Away
+110 for Priscilla Hon
4/10
Procijenjena dobit 4.40
Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽
Ljestvica 1188/1279
Profit: -130.66
Home Away
-139 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.20
Samou22
Samou22
Ljestvica 1212/1279
Profit: -149.02
Home Away
-135 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.40
Fmd1414
Fmd1414
Ljestvica 1358/1279
Profit: -444.9
Home Away
-127 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.90
1 2

JohnnyBet tipovi za Priscilla Hon - Joanna Garland prema yieldu tipstera

FRISFEAL1978 (ukupni yield: 3.91%) prognozira profit od 11.2, ulaže 10 na ishod Priscilla Hon (+112), market: Home Away. Zatim, tu je Fmd1414 s yieldom -4.05% koji nudi tip s ulogom od 10 na Joanna Garland s kvotom (-127), market: Home Away. Procijenjeni profit je 7.9. Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽ (yield -4.86% ) odabrao je kvotu -139 na Joanna Garland na marketu Home Away. Ulog 10 će donijeti profit od 7.2 profit (ako je tip točan).

FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Ljestvica 319/1279
Yield: 3.91%
Home Away
+112 for Priscilla Hon
10/10
Procijenjena dobit 11.20
Fmd1414
Fmd1414
Ljestvica 613/1279
Yield: -4.05%
Home Away
-127 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.90
Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽
Ljestvica 644/1279
Yield: -4.86%
Home Away
-139 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 690/1279
Yield: -5.67%
Home Away
-132 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.60
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ljestvica 741/1279
Yield: -6.68%
Home Away
+110 for Priscilla Hon
4/10
Procijenjena dobit 4.40
1 2

Tipovi za Priscilla Hon - Joanna Garland od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Fmd1414, s ODI parametrom od 214.42 ulaže 10 s koeficijentom od -127 na Joanna Garland na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 7.9. Samou22 (ODI: 17.71) tipuje kako bi ostvario profit od 7.4, stavljajući 10 na Joanna Garland (-135) u okladi Home Away. Treći u ukupnom poretku (ODI: 3.29), pojterher, odabrao je market Home Away, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom +118 na Priscilla Hon, te procjenjujući profit od 11.8.

Fmd1414
Fmd1414
Ljestvica 23/1279
ODI: 214.42
Home Away
-127 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.90
Samou22
Samou22
Ljestvica 120/1279
ODI: 17.71
Home Away
-135 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.40
pojterher
pojterher
Ljestvica 251/1279
ODI: 3.29
Home Away
+118 for Priscilla Hon
10/10
Procijenjena dobit 11.80
FRISFEAL1978
FRISFEAL1978
Ljestvica 1104/1279
ODI: -1.69
Home Away
+112 for Priscilla Hon
10/10
Procijenjena dobit 11.20
Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽
Ljestvica 1307/1279
ODI: -15.08
Home Away
-139 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.20
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Priscilla Hon - Joanna Garland od AI

Koji ishod utakmice Priscilla Hon - Joanna Garland predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Priscilla Hon na marketu Home Away, s kvotom od +112, s ulogom 10, od tipstera FRISFEAL1978. Oklada na Priscilla Hon (+110) na marketu Home Away s ulogom 4 od tipstera Noizyfoxxx je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Joanna Garland na marketu Home Away, na kojem tipster Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽ stavlja 10 s kvotom od -139.

Home Away
+112 for Priscilla Hon
10/10
Procijenjena dobit 11.20
Home Away
+110 for Priscilla Hon
4/10
Procijenjena dobit 4.40
Home Away
-139 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.20
Home Away
-135 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.40
Home Away
-127 for Joanna Garland
10/10
Procijenjena dobit 7.90
1 2

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Priscilla Hon - Joanna Garland. Najbolja prognoza, s 50% glasova, je pobjeda Priscilla Hon (koeficijent +118). S druge strane pobjeda Joanna Garland (-135) prikupila je 50% glasova.

1 50%
2 50%

Priscilla Hon vs Joanna Garland Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +112 na Priscilla Hon (Home Away)
Igraj odgovorno