24.10.2026 11:00 • Europe • ABA League 2026/2027

KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica Tipovi i prognoze

KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica igra se u 11:00 dana 24.10.2026.

KK Cedevita Olimpija Ljubljana
—
BC Budućnost Podgorica

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "BC Budućnost Podgorica" s koeficijentima -156 - prema 2 od 2 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
BC Budućnost Podgorica
100%
2 od 2 tipstera

JohnnyBet tipovi za KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Trickster+ (rangiran na 1865 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.4, stavljajući 10 na BC Budućnost Podgorica (-156) u okladi Home Away. S druge strane, Antonhundballl (rangiran na 2064 mjestu), tipuje s kvotom -156 na BC Budućnost Podgorica (Home Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 6.4.

Trickster+
Trickster+
Ljestvica 1865/1972
Profit: -348.66
Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40
Antonhundballl
Antonhundballl
Ljestvica 2064/1972
Profit: -2627.48
Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40

JohnnyBet tipovi za KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica prema yieldu tipstera

Antonhundballl (ukupni yield: -7.34%) prognozira profit od 6.4, ulaže 10 na ishod BC Budućnost Podgorica (-156), market: Home Away. Zatim, tu je Trickster+ s yieldom -15.27% koji nudi tip s ulogom od 10 na BC Budućnost Podgorica s kvotom (-156), market: Home Away. Procijenjeni profit je 6.4.

Antonhundballl
Antonhundballl
Ljestvica 1154/1972
Yield: -7.34%
Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40
Trickster+
Trickster+
Ljestvica 1443/1972
Yield: -15.27%
Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40

Tipovi za KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Antonhundballl, s ODI parametrom od 2444.85 ulaže 10 s koeficijentom od -156 na BC Budućnost Podgorica na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 6.4. Trickster+ (ODI: 2.17) tipuje kako bi ostvario profit od 6.4, stavljajući 10 na BC Budućnost Podgorica (-156) u okladi Home Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Ljestvica 3/1972
ODI: 2444.85
Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40
Trickster+
Trickster+
Ljestvica 386/1972
ODI: 2.17
Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica od AI

Koji ishod utakmice KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na BC Budućnost Podgorica na marketu Home Away, s kvotom od -156, s ulogom 10, od tipstera Trickster+. Oklada na BC Budućnost Podgorica (-156) na marketu Home Away s ulogom 10 od tipstera Antonhundballl je još jedan favorit AI.

Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40
Home Away
-156 for BC Budućnost Podgorica
10/10
Procijenjena dobit 6.40

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu KK Cedevita Olimpija Ljubljana - BC Budućnost Podgorica. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda BC Budućnost Podgorica (koeficijent -156). Pobjeda KK Cedevita Olimpija Ljubljana (+125) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

KK Cedevita Olimpija Ljubljana vs BC Budućnost Podgorica Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -156 na BC Budućnost Podgorica (Home Away)
Igraj odgovorno