04.07.2026 20:00 United States USL Championship 2026

Louisville City FC - Hartford Athletic Tipovi i prognoze

Louisville City FC - Hartford Athletic igra se u 20:00 dana 04.07.2026.

Louisville City FC
Louisville City FC
Hartford Athletic
Hartford Athletic

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Louisville City FC - Hartford Athletic i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away, 1st Half", rezultat "Hartford Athletic" s koeficijentima +409 - prema 1 od 1 korisnika. Druga popularna linija klađenja je "Home Draw Away" s rezultatom "Louisville City FC" (kvota: -154) - prema 100% tipstera.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away, 1st Half
Hartford Athletic
100%
1 od 1 tipstera
Correct Score
2:1
100%
1 od 1 tipstera
Home Draw Away
Louisville City FC
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Louisville City FC - Hartford Athletic prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, system (rangiran na 343 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 24.54, stavljajući 6 na Hartford Athletic (+409) u okladi Home Draw Away, 1st Half. S druge strane, nori1905 (rangiran na 1883 mjestu), tipuje s kvotom +722 na 2:1 (Correct Score), stavljajući 6 - procijenjeni profit: 43.32. Treći najbolji tipster (1919 ove sezone), jkoa procjenjuje da će osvojiti profit od 6.5 stavljanjem 10 s koeficijentom od -154 na Louisville City FC na marketu Home Draw Away.

system
system
Ljestvica 343/1848
Profit: 14.12
Home Draw Away, 1st Half
+409 for Hartford Athletic
6/10
Procijenjena dobit 24.54
nori1905
nori1905
Ljestvica 1883/1848
Profit: -186.28
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Procijenjena dobit 43.32
jkoa
jkoa
Ljestvica 1919/1848
Profit: -220.16
Home Draw Away
-154 for Louisville City FC
10/10
Procijenjena dobit 6.50

JohnnyBet tipovi za Louisville City FC - Hartford Athletic prema yieldu tipstera

system (ukupni yield: 0.12%) prognozira profit od 24.54, ulaže 6 na ishod Hartford Athletic (+409), market: Home Draw Away, 1st Half. Zatim, tu je jkoa s yieldom -2.71% koji nudi tip s ulogom od 10 na Louisville City FC s kvotom (-154), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 6.5. nori1905 (yield -4.68% ) odabrao je kvotu +722 na 2:1 na marketu Correct Score. Ulog 6 će donijeti profit od 43.32 profit (ako je tip točan).

system
system
Ljestvica 680/1848
Yield: 0.12%
Home Draw Away, 1st Half
+409 for Hartford Athletic
6/10
Procijenjena dobit 24.54
jkoa
jkoa
Ljestvica 810/1848
Yield: -2.71%
Home Draw Away
-154 for Louisville City FC
10/10
Procijenjena dobit 6.50
nori1905
nori1905
Ljestvica 904/1848
Yield: -4.68%
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Procijenjena dobit 43.32

Tipovi za Louisville City FC - Hartford Athletic od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! system, s ODI parametrom od 97.5 ulaže 6 s koeficijentom od +409 na Hartford Athletic na marketu Home Draw Away, 1st Half. Može ostvariti profit od 24.54. nori1905 (ODI: -3.9) tipuje kako bi ostvario profit od 43.32, stavljajući 6 na 2:1 (+722) u okladi Correct Score. Treći u ukupnom poretku (ODI: -8.78), jkoa, odabrao je market Home Draw Away, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom -154 na Louisville City FC, te procjenjujući profit od 6.5.

system
system
Ljestvica 44/1848
ODI: 97.5
Home Draw Away, 1st Half
+409 for Hartford Athletic
6/10
Procijenjena dobit 24.54
nori1905
nori1905
Ljestvica 1761/1848
ODI: -3.9
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Procijenjena dobit 43.32
jkoa
jkoa
Ljestvica 1837/1848
ODI: -8.78
Home Draw Away
-154 for Louisville City FC
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Louisville City FC - Hartford Athletic od AI

Koji ishod utakmice Louisville City FC - Hartford Athletic predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Hartford Athletic na marketu Home Draw Away, 1st Half, s kvotom od +409, s ulogom 6, od tipstera system. Oklada na 2:1 (+722) na marketu Correct Score s ulogom 6 od tipstera nori1905 je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Louisville City FC na marketu Home Draw Away, na kojem tipster jkoa stavlja 10 s kvotom od -154.

Home Draw Away, 1st Half
+409 for Hartford Athletic
6/10
Procijenjena dobit 24.54
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Procijenjena dobit 43.32
Home Draw Away
-154 for Louisville City FC
10/10
Procijenjena dobit 6.50

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Louisville City FC - Hartford Athletic. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Louisville City FC (-154). Pobjeda Hartford Athletic (+399) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+285).

1 100%
X 0%
2 0%
Prognoza:
Koeficijenti +722 na Louisville City FC 2:1 Hartford Athletic

Louisville City FC vs Hartford Athletic Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +409 na Hartford Athletic (Home Draw Away, 1st Half)
Igraj odgovorno