21.10.2026 14:30 • Europe • EuroCup 2026/2027

Maxima Roma - Umana Reyer Venezia Tipovi i prognoze

Maxima Roma - Umana Reyer Venezia igra se u 14:30 dana 21.10.2026.

Maxima Roma
—
Umana Reyer Venezia

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Maxima Roma - Umana Reyer Venezia i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Umana Reyer Venezia" s koeficijentima -115 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Umana Reyer Venezia
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Maxima Roma - Umana Reyer Venezia prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Samou22 (rangiran na 1921 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 8.7, stavljajući 10 na Umana Reyer Venezia (-115) u okladi Home Away.

Samou22
Samou22
Ljestvica 1921/1928
Profit: -696.89
Home Away
-115 for Umana Reyer Venezia
10/10
Procijenjena dobit 8.70

JohnnyBet tipovi za Maxima Roma - Umana Reyer Venezia prema yieldu tipstera

Samou22 (ukupni yield: -3.89%) prognozira profit od 8.7, ulaže 10 na ishod Umana Reyer Venezia (-115), market: Home Away.

Samou22
Samou22
Ljestvica 909/1928
Yield: -3.89%
Home Away
-115 for Umana Reyer Venezia
10/10
Procijenjena dobit 8.70

Tipovi za Maxima Roma - Umana Reyer Venezia od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Samou22, s ODI parametrom od -79.9 ulaže 10 s koeficijentom od -115 na Umana Reyer Venezia na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 8.7.

Samou22
Samou22
Ljestvica 1946/1928
ODI: -79.9
Home Away
-115 for Umana Reyer Venezia
10/10
Procijenjena dobit 8.70

Tipovi s analizom za Maxima Roma - Umana Reyer Venezia

Samou22
Samou22
Ljestvica 1921/1928
Profit: -696.89
Home Away
-115 for Umana Reyer Venezia
10/10
Procijenjena dobit 8.70
Maxima Roma host Reyer Venezia, with tip-off set for 19:00 on Wednesday 21 October. Maxima Roma suffered a defeat in their last game. A 96-71 scoreline occurred on the road against La Laguna Tenerife. Reyer Venezia won their previous game which was at home. It was a 75-65 triumph against Turk Telekom

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Maxima Roma - Umana Reyer Venezia od AI

Koji ishod utakmice Maxima Roma - Umana Reyer Venezia predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Umana Reyer Venezia na marketu Home Away, s kvotom od -115, s ulogom 10, od tipstera Samou22.

Home Away
-115 for Umana Reyer Venezia
10/10
Procijenjena dobit 8.70

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Maxima Roma - Umana Reyer Venezia. Najbolja prognoza, s 100% glasova je pobjeda Umana Reyer Venezia (koeficijent -115). Pobjeda Maxima Roma (-108) prikupila je 0% glasova.

1 0%
2 100%

Maxima Roma vs Umana Reyer Venezia Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -115 na Umana Reyer Venezia (Home Away)
Igraj odgovorno