26.10.2026 13:00 • Croatia • HNL 2026/2027

NK Istra Pula - Hajduk Split Tipovi i prognoze

NK Istra Pula - Hajduk Split igra se u 13:00 dana 26.10.2026.

NK Istra 1961 Pula
NK Istra Pula
—
HNK Hajduk Split
Hajduk Split

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj NK Istra Pula - Hajduk Split i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Hajduk Split" s koeficijentima -145 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Hajduk Split
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za NK Istra Pula - Hajduk Split prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, ivan4v (rangiran na 1726 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 6.9, stavljajući 10 na Hajduk Split (-145) u okladi Home Draw Away.

ivan4v
ivan4v
Ljestvica 1726/1975
Profit: -186.12
Home Draw Away
-145 for Hajduk Split
10/10
Procijenjena dobit 6.90

JohnnyBet tipovi za NK Istra Pula - Hajduk Split prema yieldu tipstera

ivan4v (ukupni yield: -1.91%) prognozira profit od 6.9, ulaže 10 na ishod Hajduk Split (-145), market: Home Draw Away.

ivan4v
ivan4v
Ljestvica 761/1975
Yield: -1.91%
Home Draw Away
-145 for Hajduk Split
10/10
Procijenjena dobit 6.90

Tipovi za NK Istra Pula - Hajduk Split od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! ivan4v, s ODI parametrom od -13.17 ulaže 10 s koeficijentom od -145 na Hajduk Split na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 6.9.

ivan4v
ivan4v
Ljestvica 1854/1975
ODI: -13.17
Home Draw Away
-145 for Hajduk Split
10/10
Procijenjena dobit 6.90

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu NK Istra Pula - Hajduk Split od AI

Koji ishod utakmice NK Istra Pula - Hajduk Split predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Hajduk Split na marketu Home Draw Away, s kvotom od -145, s ulogom 10, od tipstera ivan4v.

Home Draw Away
-145 for Hajduk Split
10/10
Procijenjena dobit 6.90

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu NK Istra Pula - Hajduk Split. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Hajduk Split (-145). Pobjeda NK Istra Pula (+276) prikupila je 0% glasova, dok 0% korisnika predviđa remi (+257).

1 0%
X 0%
2 100%

NK Istra Pula vs Hajduk Split Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -145 na Hajduk Split (Home Draw Away)
Igraj odgovorno