26.09.2026 14:00 • Argentina • Primera B Metropolitana 2026

Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco Tipovi i prognoze

Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco igra se u 14:00 dana 26.09.2026.

Talleres Remedios Escalada
Talleres Remedios de Escalada
—
San Martin De Burzaco
San Martin de Burzaco

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Talleres Remedios de Escalada" s koeficijentima -101 - prema 1 od 1 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Over/Under 2.75
Over
100%
1 od 1 tipstera
Home Draw Away
Talleres Remedios de Escalada
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, abreujg78 (rangiran na 1791 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 9.9, stavljajući 10 na Talleres Remedios de Escalada (-101) u okladi Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1791/1679
Profit: -27207.1
Home Draw Away
-101 for Talleres Remedios de Escalada
10/10
Procijenjena dobit 9.90
Over/Under 2.75
+238 for Over
8/10
Procijenjena dobit 19.04

JohnnyBet tipovi za Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco prema yieldu tipstera

abreujg78 (ukupni yield: -18.71%) prognozira profit od 9.9, ulaže 10 na ishod Talleres Remedios de Escalada (-101), market: Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1292/1679
Yield: -18.71%
Home Draw Away
-101 for Talleres Remedios de Escalada
10/10
Procijenjena dobit 9.90
Over/Under 2.75
+238 for Over
8/10
Procijenjena dobit 19.04

Tipovi za Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! abreujg78, s ODI parametrom od -30811.4 ulaže 10 s koeficijentom od -101 na Talleres Remedios de Escalada na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 9.9.

abreujg78
abreujg78
Ljestvica 1789/1679
ODI: -30811.4
Home Draw Away
-101 for Talleres Remedios de Escalada
10/10
Procijenjena dobit 9.90
Over/Under 2.75
+238 for Over
8/10
Procijenjena dobit 19.04

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco od AI

Koji ishod utakmice Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Talleres Remedios de Escalada na marketu Home Draw Away, s kvotom od -101, s ulogom 10, od tipstera abreujg78. Oklada na Over (+238) na marketu Over/Under 2.75 s ulogom 8 od tipstera edvaldo alves 8 je još jedan favorit AI.

Home Draw Away
-101 for Talleres Remedios de Escalada
10/10
Procijenjena dobit 9.90
Over/Under 2.75
+238 for Over
8/10
Procijenjena dobit 19.04

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Talleres Remedios de Escalada - San Martin de Burzaco. Top prognoza, s 100% glasova, je pobjeda Talleres Remedios de Escalada (-101). Pobjeda San Martin de Burzaco (+314) prikupila je 0% glasova, dok 0% tipstera predviđa remi (+179).

1 100%
X 0%
2 0%

Talleres Remedios de Escalada vs San Martin de Burzaco Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti -101 na Talleres Remedios de Escalada (Home Draw Away)
Tip 2:
Koeficijenti +238 na Over (Over/Under 2.75)
Igraj odgovorno