02.08.2026 05:00 Czech Republic ATP Challenger Liberec 2026

Jan Kumstat - Gonzalo Bueno Tipovi i prognoze

Jan Kumstat - Gonzalo Bueno igra se u 05:00 dana 02.08.2026.

Jan Kumstat
Gonzalo Bueno

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj Jan Kumstat - Gonzalo Bueno i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Away", rezultat "Jan Kumstat" s koeficijentima -116 - prema 5 od 9 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Away
Jan Kumstat
56%
5 od 9 tipstera
Correct Score
0:2
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Jan Kumstat - Gonzalo Bueno prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Jarecczak (rangiran na 7 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 10.6, stavljajući 10 na Gonzalo Bueno (+106) u okladi Home Away. S druge strane, maer20 (rangiran na 17 mjestu), tipuje s kvotom +103 na Gonzalo Bueno (Home Away), stavljajući 10 - procijenjeni profit: 10.3. Treći najbolji tipster (107 ove sezone), aphrodite procjenjuje da će osvojiti profit od 10.6 stavljanjem 10 s koeficijentom od +106 na Gonzalo Bueno na marketu Home Away.

Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 7/584
Profit: 139.8
Home Away
+106 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.60
maer20
maer20
Ljestvica 17/584
Profit: 74.46
Home Away
+103 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.30
aphrodite
aphrodite
Ljestvica 107/584
Profit: 17.88
Home Away
+106 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.60
Quqi
Quqi
Ljestvica 235/584
Profit: 2.62
Home Away
-122 for Jan Kumstat
10/10
Procijenjena dobit 8.20
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ljestvica 334/584
Profit: -5.42
Home Away
-116 for Jan Kumstat
7/10
Procijenjena dobit 6.02
1 2

JohnnyBet tipovi za Jan Kumstat - Gonzalo Bueno prema yieldu tipstera

Jarecczak (ukupni yield: 41.61%) prognozira profit od 10.6, ulaže 10 na ishod Gonzalo Bueno (+106), market: Home Away. Zatim, tu je maer20 s yieldom 3.89% koji nudi tip s ulogom od 10 na Gonzalo Bueno s kvotom (+103), market: Home Away. Procijenjeni profit je 10.3. aphrodite (yield 1.56% ) odabrao je kvotu +106 na Gonzalo Bueno na marketu Home Away. Ulog 10 će donijeti profit od 10.6 profit (ako je tip točan).

Jarecczak
Jarecczak
Ljestvica 64/584
Yield: 41.61%
Home Away
+106 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.60
maer20
maer20
Ljestvica 241/584
Yield: 3.89%
Home Away
+103 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.30
aphrodite
aphrodite
Ljestvica 251/584
Yield: 1.56%
Home Away
+106 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.60
Quqi
Quqi
Ljestvica 262/584
Yield: 0.6%
Home Away
-122 for Jan Kumstat
10/10
Procijenjena dobit 8.20
Wilhelmine
Wilhelmine
Ljestvica 299/584
Yield: -2.93%
Home Away
+105 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.50
1 2

Tipovi za Jan Kumstat - Gonzalo Bueno od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! aphrodite, s ODI parametrom od 10.84 ulaže 10 s koeficijentom od +106 na Gonzalo Bueno na marketu Home Away. Može ostvariti profit od 10.6. Noizyfoxxx (ODI: 1.27) tipuje kako bi ostvario profit od 6.02, stavljajući 7 na Jan Kumstat (-116) u okladi Home Away. Treći u ukupnom poretku (ODI: 0.34), novons, odabrao je market Home Away, stavljajući ulog od 10 s koeficijentom -122 na Jan Kumstat, te procjenjujući profit od 8.2.

aphrodite
aphrodite
Ljestvica 20/584
ODI: 10.84
Home Away
+106 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.60
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Ljestvica 68/584
ODI: 1.27
Home Away
-116 for Jan Kumstat
7/10
Procijenjena dobit 6.02
novons
novons
Ljestvica 125/584
ODI: 0.34
Home Away
-122 for Jan Kumstat
10/10
Procijenjena dobit 8.20
Serbiangreen
Serbiangreen
Ljestvica 330/584
ODI: -0.06
Correct Score
+204 for 0:2
8/10
Procijenjena dobit 16.32
Quqi
Quqi
Ljestvica 455/584
ODI: -0.87
Home Away
-122 for Jan Kumstat
10/10
Procijenjena dobit 8.20
1 2

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Jan Kumstat - Gonzalo Bueno od AI

Koji ishod utakmice Jan Kumstat - Gonzalo Bueno predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Gonzalo Bueno na marketu Home Away, s kvotom od +106, s ulogom 10, od tipstera aphrodite. Oklada na Gonzalo Bueno (+106) na marketu Home Away s ulogom 10 od tipstera Jarecczak je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je Gonzalo Bueno na marketu Home Away, na kojem tipster maer20 stavlja 10 s kvotom od +103.

Home Away
+106 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.60
Home Away
+106 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.60
Home Away
+103 for Gonzalo Bueno
10/10
Procijenjena dobit 10.30
Home Away
-122 for Jan Kumstat
10/10
Procijenjena dobit 8.20
Home Away
-116 for Jan Kumstat
7/10
Procijenjena dobit 6.02
1 2

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Jan Kumstat - Gonzalo Bueno. Najbolja prognoza, s 56% glasova, je pobjeda Jan Kumstat (koeficijent -116). S druge strane pobjeda Gonzalo Bueno (+103) prikupila je 44% glasova.

1 56%
2 44%
Prognoza:
Koeficijenti +204 na Jan Kumstat 0:2 Gonzalo Bueno

Jan Kumstat vs Gonzalo Bueno Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +106 na Gonzalo Bueno (Home Away)
Igraj odgovorno