11.07.2026 18:30 United States NWSL 2026

North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) Tipovi i prognoze

North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) igra se u 18:30 dana 11.07.2026.

North Carolina (W)
North Carolina (Ž)
Washington Spirit (W)
Washington Spirit (Ž)

Na što se kladiti?

Provjeri najnovije tipove za klađenje na događaj North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) i prognoze koje je odabrala zajednica tipstera JohnnyBet. Jedan od najpopularnijih marketa klađenja je "Home Draw Away", rezultat "Washington Spirit (Ž)" s koeficijentima -103 - prema 5 od 12 korisnika.

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Washington Spirit (Ž)
42%
5 od 12 tipstera

JohnnyBet tipovi za North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, leon bet бонус код (rangiran na 95 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 11.44, stavljajući 8 na Draw (+143) u okladi Home Draw Away. S druge strane, golden bet promo code (rangiran na 292 mjestu), tipuje s kvotom +154 na North Carolina (Ž) (Home Draw Away), stavljajući 3 - procijenjeni profit: 4.62. Treći najbolji tipster (545 ove sezone), betano bonusový kód procjenjuje da će osvojiti profit od 15.4 stavljanjem 10 s koeficijentom od +154 na North Carolina (Ž) na marketu Home Draw Away.

leon bet бонус код
Ljestvica 95/1863
Profit: 75.24
Home Draw Away
+143 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 11.44
golden bet promo code
Ljestvica 292/1863
Profit: 17.43
Home Draw Away
+154 for North Carolina (Ž)
3/10
Procijenjena dobit 4.62
betano bonusový kód
Ljestvica 545/1863
Profit: 3.45
Home Draw Away
+154 for North Carolina (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 15.40
bitstar bonus code
Ljestvica 919/1863
Profit: -6.06
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
4/10
Procijenjena dobit 3.88
betano velkomstbonus
Ljestvica 925/1863
Profit: -6.47
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
6/10
Procijenjena dobit 5.82
1 2 3

JohnnyBet tipovi za North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) prema yieldu tipstera

leon bet бонус код (ukupni yield: 6.12%) prognozira profit od 11.44, ulaže 8 na ishod Draw (+143), market: Home Draw Away. Zatim, tu je golden bet promo code s yieldom 1.46% koji nudi tip s ulogom od 3 na North Carolina (Ž) s kvotom (+154), market: Home Draw Away. Procijenjeni profit je 4.62. betano bonusový kód (yield 0.31% ) odabrao je kvotu +154 na North Carolina (Ž) na marketu Home Draw Away. Ulog 10 će donijeti profit od 15.4 profit (ako je tip točan).

leon bet бонус код
Ljestvica 505/1863
Yield: 6.12%
Home Draw Away
+143 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 11.44
golden bet promo code
Ljestvica 636/1863
Yield: 1.46%
Home Draw Away
+154 for North Carolina (Ž)
3/10
Procijenjena dobit 4.62
betano bonusový kód
Ljestvica 679/1863
Yield: 0.31%
Home Draw Away
+154 for North Carolina (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 15.40
bitstar bonus code
Ljestvica 717/1863
Yield: -0.5%
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
4/10
Procijenjena dobit 3.88
betano velkomstbonus
Ljestvica 720/1863
Yield: -0.53%
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
6/10
Procijenjena dobit 5.82
1 2 3

Tipovi za North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! betano bonusový kód, s ODI parametrom od -62.69 ulaže 10 s koeficijentom od +154 na North Carolina (Ž) na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 15.4. betano promo kod (ODI: -62.79) tipuje kako bi ostvario profit od 0.97, stavljajući 1 na Washington Spirit (Ž) (-103) u okladi Home Draw Away. Treći u ukupnom poretku (ODI: -69.2), bitstar bonus code, odabrao je market Home Draw Away, stavljajući ulog od 4 s koeficijentom -103 na Washington Spirit (Ž), te procjenjujući profit od 3.88.

betano bonusový kód
Ljestvica 2026/1863
ODI: -62.69
Home Draw Away
+154 for North Carolina (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 15.40
betano promo kod
Ljestvica 2027/1863
ODI: -62.79
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
1/10
Procijenjena dobit 0.97
bitstar bonus code
Ljestvica 2045/1863
ODI: -69.2
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
4/10
Procijenjena dobit 3.88
goldenbet bonus code
Ljestvica 2048/1863
ODI: -70.94
Home Draw Away
+143 for Draw
6/10
Procijenjena dobit 8.58
código de bono betano
Ljestvica 2054/1863
ODI: -74.96
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
4/10
Procijenjena dobit 3.88
1 2 3

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) od AI

Koji ishod utakmice North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž) predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +143, s ulogom 8, od tipstera leon bet бонус код. Oklada na North Carolina (Ž) (+154) na marketu Home Draw Away s ulogom 3 od tipstera golden bet promo code je još jedan favorit AI. Treća vjerojatno dobitna oklada prema algoritmu je North Carolina (Ž) na marketu Home Draw Away, na kojem tipster betano bonusový kód stavlja 10 s kvotom od +154.

Home Draw Away
+143 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 11.44
Home Draw Away
+154 for North Carolina (Ž)
3/10
Procijenjena dobit 4.62
Home Draw Away
+154 for North Carolina (Ž)
10/10
Procijenjena dobit 15.40
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
4/10
Procijenjena dobit 3.88
Home Draw Away
-103 for Washington Spirit (Ž)
6/10
Procijenjena dobit 5.82
1 2 3

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu North Carolina (Ž) - Washington Spirit (Ž). Top prognoza, s 42% glasova, je pobjeda Washington Spirit (Ž) (-103). Pobjeda North Carolina (Ž) (+154) prikupila je 25% glasova, dok 33% korisnika predviđa remi (+143).

1 25%
X 33%
2 42%

North Carolina (Ž) vs Washington Spirit (Ž) Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +143 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno