24.10.2026 14:30 • Andorra • Primera Divisio 2026/2027

Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal Tipovi i prognoze

Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal igra se u 14:30 dana 24.10.2026.

Sporting Club Escaldes
—
CE Casa De Portugal

Na što se kladiti?

Najpopularnije vrste oklada:

Home Draw Away
Draw
100%
1 od 1 tipstera

JohnnyBet tipovi za Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal prema profitu tipstera

Naš najbolji tipster za ovaj događaj, Neaktivan korisnik (rangiran na 2081 mjestu prema ukupnom profitu) predviđa profit od 21.68, stavljajući 8 na Draw (+271) u okladi Home Draw Away.

Neaktivan korisnik
Ljestvica 2081/1976
Profit: 0.0
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

JohnnyBet tipovi za Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal prema yieldu tipstera

Neaktivan korisnik (ukupni yield: 0.0%) prognozira profit od 21.68, ulaže 8 na ishod Draw (+271), market: Home Draw Away.

Neaktivan korisnik
Ljestvica 2081/1976
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

Tipovi za Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal od JohnnyBet tipstera ODI

Ovi tipsteri znaju kako pronaći najbolje oklade! Neaktivan korisnik, s ODI parametrom od 0.0 ulaže 8 s koeficijentom od +271 na Draw na marketu Home Draw Away. Može ostvariti profit od 21.68.

Neaktivan korisnik
Ljestvica 2078/1976
ODI: 0.0
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

Najbolji tipovi za klađenje na utakmicu Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal od AI

Koji ishod utakmice Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal predviđa umjetna inteligencija? AI prognoza je da najveću vjerojatnost uspjeha ima oklada na Draw na marketu Home Draw Away, s kvotom od +271, s ulogom 8, od tipstera Neaktivan korisnik.

Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Procijenjena dobit 21.68

Prijedlozi naših tipstera!

JohnnyBet zajednica nudi prognoze za nadolazeću utakmicu Sporting Club Escaldes - CE Casa De Portugal. Top prognoza, s 100% glasova, je remi (+271). Pobjeda Sporting Club Escaldes (+418) prikupila je 0% glasova. 0% tipstera predviđa pobjedu CE Casa De Portugal (-204).

1 0%
X 100%
2 0%

Sporting Club Escaldes vs CE Casa De Portugal Tipovi za klađenje

Tip 1:
Koeficijenti +271 na Draw (Home Draw Away)
Igraj odgovorno